На уроці математики

Курсові та дипломні роботи на замовлення

Наші фахівці виконують замовлення з будь-яких тем та дисциплін.

Дипломна МБА

Вартість:

від 5200 грн.

Термін виконання:

10-20 днів

Диссертація

Вартість:

від 25000 грн.

Термін виконання:

від 90 днів

Автореферат

Вартість:

від 500 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Контрольні

Вартість:

від 100 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

Лабораторні

Вартість:

від 150 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Презентації

Вартість:

від 600 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Звіт з практики

Вартість:

від 850 грн.

Термін виконання:

1-15 днів

Квитки на іспити

Вартість:

від 50 грн.

Термін виконання:

1-6 днів

замовити дисертацію

Написання дисертацій на замовлення в наші дні стає однією з найбільш популярних послуг. Виділяють три основні види:

 

1. Магістерська дисертація на замовлення

 

З нею стикається більшість студентів випускників ВНЗ. Основне завдання такого виду — продемонструвати після закінчення кваліфікаційного курсу набір необхідних знань, умінь та навичок, які пред'являються до цього освітньо-кваліфікаційного рівня. Магістерська дисертація на замовлення в нашій компанії avtordiplom позбавить Вас всіх труднощів її підготовки та значно заощадить Вам час!

 

Виконані дисертації на замовлення

 

Структурно-магістерська робота передбачає введення, три основні розділи (теоретичний, аналітичний та практично-рекомендаційний), висновки та пропозиції, а також список використаних бібліографічних джерел. За потреби можлива наявність додатків, куди виносяться побічні результати дослідження або допоміжна інформація. Результатом магістерської дисертації мають бути рекомендації не практичного, а наукового характеру, реалізація яких дозволить не підвищити ефективність роботи об'єкта дослідження (як це відбувається в бакалаврській роботі), а змінити концепцію предмета дослідження та показати отримані результати на практиці.

 

 

Загальний обсяг зазвичай 100-120 стор.

 

 

Автореферат до роботи можливо у вигляді невеликий інструкції. Для захисту потрібна мінімум одна самостійна наукова стаття. Якщо Ви плануєте замовити дисертацію у компанії avtordiplom, то разом з роботою Ви також отримуєте повний професійний супровід.

 

2. Написання кандидатської дисертації на замовлення
 

Це вищий рівень наукового дослідження, який передбачає написання роботи наукового, ніж практичного характеру.

 

Структурно дана робота може бути подібна до магістерської, проте введення має бути доповнене методологією дослідження, науковою новизною та практичною цінністю отриманих результатів.

 

 

Перший розділ має бути присвячений основним еволюційним тенденціям теоретичних положень дослідження, узагальненню основних наукових підходів щодо розглянутої проблеми.

 

Другий розділ — методологічний, де відображено аналіз можливості застосування тієї чи іншої методології задля досягнення мети дослідження.

 

Третій розділ - це виклад логіки проведеного дослідження, опис основних результатів та досягнень, отриманих у ході дослідження.

 

 

Іноді кандидатська дисертація може містити і чотири розділи. Висновки та пропозиції щодо роботи повинні відображати основні результати та перспективи дослідження та бути представлені в логічній послідовності їх отримання. Бібліографічний список джерел має містити посилання на сучасні наукові роботи з досліджуваної проблематики, нормативно-законодавчі акти та статистичні основи дослідження. Усе це представляється у порядку відповідно до ГОСТів до оформлення.

 

 

Ціна дисертації на замовлення залежить від обсягу роботи - точну вартість Ви можете дізнатися, надіславши форму із запитом на нашому сайті. Зазвичай обсяг кандидатської дисертації становить 180–250 стор.

 

3. Лікарська дисертація

 

Це закінчена наукова праця, яка передбачає отримання в результаті науково-практичних рекомендацій, що використовуються для подальшої розробки теоретичної бази в глобальному масштабі.

 

Написання дисертації на замовлення

 

За структурою така робота складається із п'яти розділів. Тут виклад дослідження можливий у вільнішій формі, але має бути структурований приблизно таким чином: теоретичні основи, аналіз та стан проблеми, методи та методологія дослідження, основні концептуальні положення, результати отриманих досліджень, можливості їх застосування. Якщо кандидатська дисертація — це посилання та аналіз існуючих наукових досліджень з подальшим додатком їх і певної сфери, то докторська дисертація є повністю самостійною розробкою з висновками, отриманими в результаті дослідження.

 

Наша компанія здійснює написання дисертацій на замовлення (ціни уточнюйте через форму зворотного зв'язку) у найкоротший термін. Звернувшись до avtordiplom, Ви можете бути впевнені, що дисертація на замовлення обійдеться Вам зовсім недорого і без зайвих переплат — заплатити потрібно буде стільки, скільки коштує виконання цієї роботи!

 

 

Загальний обсяг – до 400 стор.

 

 

Для захисту потрібен автореферат обсягом до 20 стор формату А5, розгорнута презентація роботи в Power Point, публікація близько 25 наукових самостійних статей, одна самостійна монографія, де представлені основні результати дослідження. Замовляючи написання дисертації у нас, Ви отримуєте можливість обговорення та повного супроводу її виконання!

Дипломна робота

Вартість:

від 3800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Курсова робота

Вартість:

від 800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Магістерська робота

Вартість:

від 4200 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Реферат

Вартість:

від 350 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

 
Умови співпраці

Заявка

Заповнюєте Онлайн Заявку. 
Узгоджуєте з менеджером всі деталі замовлення

Передоплата

Сплачуєте передоплату 50%
Автор одразу розпочинає виконання замовлення

Готовність

Після виконання замовлення - 
надсилаємо скріншоти сторінок та перевірки на унікальність

Отримання

Після сплати залишку - відправляємо замовлення у повному обсязі на Email

Защитила дипломную на отлично СПАСИБО

Марина

хорошая контора, заказывали диплом, хотим еще заказать, жаль, дозвониться им сложно

Алекс

Заказывал работу заблаговременно. Носил руководителю по частям - все писали в срок и правили согласно замечаний. Несколько моментов было по списку литературы, но не критично - оценка высокая, защиту прошел Спасибо”

Павел

Заказывал дипломный проект. Остался очень доволен качеством выполненной работы, а так же приятно удивила цена, за такую цену нигде нет ничего качественнее. Смотрел на других сайтах так там цены просто космические. Спасибо.

Руслан