На уроці математики

Курсові та дипломні роботи на замовлення

Наші фахівці виконують замовлення з будь-яких тем та дисциплін.

Дипломна МБА

Вартість:

від 5200 грн.

Термін виконання:

10-20 днів

Диссертація

Вартість:

від 25000 грн.

Термін виконання:

від 90 днів

Автореферат

Вартість:

від 500 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Контрольні

Вартість:

від 100 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

Лабораторні

Вартість:

від 150 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Презентації

Вартість:

від 600 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Звіт з практики

Вартість:

від 850 грн.

Термін виконання:

1-15 днів

Квитки на іспити

Вартість:

від 50 грн.

Термін виконання:

1-6 днів

ЗАМОВИТИ КУРСОВУ

Чи знадобилася курсова на замовлення? На цій сторінці ви можете придбати її в кілька клацань комп'ютерної миші.

Щороку сотні тисяч студентів стикаються із необхідністю здачі курсової роботи. У переважній більшості випадків виходить так, що на підготовку не лишається часу. Причини можуть бути різними: одні дуже захоплюються розвагами та творчими заходами, інші намагаються починати заробляти собі на життя.

 

Але підсумок один – всі терміни вже вичерпані, залишилося лише кілька днів, і студент розуміє, що впоратися з цим завданням йому не під силу. Якщо у вас виникла така проблема, то ми радо допоможемо її вирішити! Адже фахівці нашої компанії якісно виконують написання курсових робіт за прийнятними цінами.

 

Чому саме ми

 

Наш проект має успіх у клієнтів з наступних причин:

 

1. Врахування всіх побажань замовника. Перш, ніж приступати до роботи, автор ретельно вивчає вимоги вашого наукового керівника, щоб потім їх суворо дотримуватися. Якщо ваш викладач дуже вимогливий, можна розділити створення курсової на кілька етапів. Таким чином, ви зможете принести керівнику частину роботи на узгодження. Якщо він порекомендує щось змінити в тексті, повідомте автора всі зауваження, і він внесе необхідні редагування. Це нормальна практика, адже деякі керівники вкрай вимогливі та воліють особисто контролювати процес створення курсової.

 

2. Адекватна ціна. Ми намагаємося пропонувати по-справжньому лояльні ціни, розуміючи, що курсова робота на замовлення має бути доступною для своєї основної цільової аудиторії: молодих студентів. Ціна залежить від складності роботи. Як правило, чим вищий курс, тим жорсткіші вимоги і тим вужчі теми необхідно розкривати. Але навіть найскладніший текст ви можете замовити у нас дешевше, ніж будь-де.
 

3. Чітке дотримання термінів. Часто до нас звертаються у ситуації, коли до здачі курсової залишилося лише кілька днів. Ми завжди готові піти назустріч покупцю. Якщо ви згодні доплатити за оперативність, то ми підберемо вам автора, який якісно виконає курсову на замовлення в термін від 24 до 48 годин.

 

Варто зазначити, що у нас ви можете замовляти курсові з будь-яких дисциплін, які викладаються у вітчизняних навчальних закладах. Не має значення, який рівень акредитації вашої Alma Mater і за яким конкретно напрямом ви здобуваєте освіту – у нас завжди знайдеться кваліфікований експерт у потрібній вам галузі, чи то точні науки, чи гуманітарні.

 

Гарантуємо якість

 

Кожна робота пишеться на індивідуальне замовлення. Вам буде надано унікальний текст, що пройшов перевірку на плагіат, який не містить граматичних чи смислових помилок. Імовірність того, що двом різним студентам ми продамо ту саму роботу, абсолютно виключена. Відразу після внесення оплати ви отримуєте всі авторські права на курсову і стаєте її єдиним повноправним власником.

 

Щоб замовити курсову, вам не потрібно особисто відвідувати наш офіс. Весь процес взаємодії з клієнтами відбувається у дистанційному режимі. Оформіть замовлення на нашому сайті прямо зараз, і переконайтеся на особистому досвіді в бездоганній якості послуг, що надаються.

Дипломна робота

Вартість:

від 3800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Курсова робота

Вартість:

від 800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Магістерська робота

Вартість:

від 4200 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Реферат

Вартість:

від 350 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

 
Умови співпраці

Заявка

Заповнюєте Онлайн Заявку. 
Узгоджуєте з менеджером всі деталі замовлення

Передоплата

Сплачуєте передоплату 50%
Автор одразу розпочинає виконання замовлення

Готовність

Після виконання замовлення - 
надсилаємо скріншоти сторінок та перевірки на унікальність

Отримання

Після сплати залишку - відправляємо замовлення у повному обсязі на Email

Защитила дипломную на отлично СПАСИБО

Марина

хорошая контора, заказывали диплом, хотим еще заказать, жаль, дозвониться им сложно

Алекс

Заказывал работу заблаговременно. Носил руководителю по частям - все писали в срок и правили согласно замечаний. Несколько моментов было по списку литературы, но не критично - оценка высокая, защиту прошел Спасибо”

Павел

Заказывал дипломный проект. Остался очень доволен качеством выполненной работы, а так же приятно удивила цена, за такую цену нигде нет ничего качественнее. Смотрел на других сайтах так там цены просто космические. Спасибо.

Руслан