На уроці математики

Курсові та дипломні роботи на замовлення

Наші фахівці виконують замовлення з будь-яких тем та дисциплін.

Дипломна МБА

Вартість:

від 5200 грн.

Термін виконання:

10-20 днів

Диссертація

Вартість:

від 25000 грн.

Термін виконання:

від 90 днів

Автореферат

Вартість:

від 500 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Контрольні

Вартість:

від 100 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

Лабораторні

Вартість:

від 150 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Презентації

Вартість:

від 600 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Звіт з практики

Вартість:

від 850 грн.

Термін виконання:

1-15 днів

Квитки на іспити

Вартість:

від 50 грн.

Термін виконання:

1-6 днів

ЗАМОВИТИ ЗВІТИ З ПРАКТИКИ

Замовити звіт із практики недорого Ціна на підготовку студентської роботи нашими авторами доступна кожному. Ми не женемося за надприбутками, а надаємо якісні послуги та працюємо на результат та репутацію. Тому замовити звіт можна за вигідною ціною. Як таке можливо? Все дуже просто: наші автори пройшли складну перевірку, перш ніж почали надавати послуги студентам; кожен наш виконавець – висококваліфікований спеціаліст у своїй галузі, який займається підготовкою студентських робіт практично щодня; завдяки величезному досвіду співробітники нашої організації здійснюють пошук інформації, збирання даних, проводять аналіз літератури, пишуть звіти про роботу підприємства та надають іншу допомогу студентам у стислий термін; кожен наш виконавець робить виключно те, в чому добре розуміється, тому навіть складна контрольна, лабораторна робота або дисертація не коштують у нас великих грошей. Бажаєте одержати додаткову інформацію про те, чому у нас можна дешево замовити роботу? Наберіть телефон, вказаний на сайті, і зверніться до служби підтримки. Чому слід замовити звіт з практики у нас? Оформлення звіту з практики в нашій компанії – можливість продовжити успішне навчання у вузі без клопоту та «хвостів». Це підтверджує відгуки наших клієнтів. У нашому штаті працюють лише кваліфіковані спеціалісти: викладачі та аспіранти університетів, практики з вищою освітою. Вони мають великий досвід у сфері написання студентських робіт з різних дисциплін, тому необхідний вам звіт з практики готується у стислі терміни та за невеликі гроші. Крім того, ми даємо гарантії, чим можуть похвалитися далеко не всі компанії. Ви можете замовити роботу, просто розмістивши заявку на послуги на сайті за 5-7 днів до здачі (пізніше теж підходить, але в цьому випадку доведеться сплатити надбавку за терміновість). Наші фахівці проведуть аналіз вимог, прорахують вартість звіту з практики та зв'яжуться з вами у найкоротший час. До здачі звіту з практиці залишився чи два дня? Не біда. Ви можете замовити термінове виконання роботи.

Дипломна робота

Вартість:

від 3800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Курсова робота

Вартість:

від 800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Магістерська робота

Вартість:

від 4200 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Реферат

Вартість:

від 350 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

 
Умови співпраці

Заявка

Заповнюєте Онлайн Заявку. 
Узгоджуєте з менеджером всі деталі замовлення

Передоплата

Сплачуєте передоплату 50%
Автор одразу розпочинає виконання замовлення

Готовність

Після виконання замовлення - 
надсилаємо скріншоти сторінок та перевірки на унікальність

Отримання

Після сплати залишку - відправляємо замовлення у повному обсязі на Email

Защитила дипломную на отлично СПАСИБО

Марина

хорошая контора, заказывали диплом, хотим еще заказать, жаль, дозвониться им сложно

Алекс

Заказывал работу заблаговременно. Носил руководителю по частям - все писали в срок и правили согласно замечаний. Несколько моментов было по списку литературы, но не критично - оценка высокая, защиту прошел Спасибо”

Павел

Заказывал дипломный проект. Остался очень доволен качеством выполненной работы, а так же приятно удивила цена, за такую цену нигде нет ничего качественнее. Смотрел на других сайтах так там цены просто космические. Спасибо.

Руслан