На уроці математики

Курсові та дипломні роботи на замовлення

Наші фахівці виконують замовлення з будь-яких тем та дисциплін.

Дипломна МБА

Вартість:

від 5200 грн.

Термін виконання:

10-20 днів

Диссертація

Вартість:

від 25000 грн.

Термін виконання:

від 90 днів

Автореферат

Вартість:

від 500 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Контрольні

Вартість:

від 100 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

Лабораторні

Вартість:

від 150 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Презентації

Вартість:

від 600 грн.

Термін виконання:

1-10 днів

Звіт з практики

Вартість:

від 850 грн.

Термін виконання:

1-15 днів

Квитки на іспити

Вартість:

від 50 грн.

Термін виконання:

1-6 днів

НАШІ ПОСЛУГИ

Дипломна робота на замовлення

 

Це об'ємна робота, яку виконує студент перед закінченням ВНЗ. Написання дипломної роботи – це вивчення певного питання, а й його аналіз, і навіть особисті висновки. Зазвичай проект складається з двох частин – теоретичної та практичної. У теоретичній частині входять знання предмет дослідження. Практична частина – це відбиток власних досліджень. Фахівці нашої компанії візьмуться за написання диплома на будь-яку тему.

 

Курсова робота на замовлення

 

Курсова робота – невеликий проект, який показує знання студента за певний проміжок часу. Найчастіше така робота є підсумковою і здається наприкінці семестру. Головна її мета полягає в тому, щоб студент поглиблено вивчив певну тему, а також опанував науково-дослідні методи. Саме тому написання курсових робіт найкраще довірити справжнім професіоналам.

 

Контрольна робота на замовлення

 

Проміжною перевіркою вмінь та знань є написання контрольної роботи. Таким чином, контрольна робота – це перевірка знань без допомоги викладача. Вона дозволяє самостійно вивчити питання. Саме тому рішення контрольних робіт найкраще довірити професіоналам.

 

Реферат на замовлення

 

p align="justify"> Реферат - це письмова робота невеликого обсягу. Зазвичай вона вимагає глибокого аналізу чи ретельного вивчення будь-якого матеріалу. Реферат присвячується вузькій темі. Це короткий та конкретний переказ основних точок зору з того чи іншого питання.

 

Звіт з практики на замовлення

 

Назва «звіт з практики» говорить сама за себе. Так, у звіті студент має описати результати пройденої практики на вибраному підприємстві. У звіті мають бути відображені знання та вміння, які студент набув під час практики.

 

Есе на замовлення

 

Есе – це майже той самий твір. Адже в ньому у вільній формі описано особисту думку автора з конкретної теми. Проте, на відміну твору, есе може мати як філософський, і публіцистичний характер. При здачі ЄДІ написання есе є обов'язковим для школярів.

 

Диплом МВА на замовлення

 

Диплом MBA, на відміну від звичайного диплома, носить більш практичний характер. Тому його вартість трохи вища. Слухачі МВА, які звертаються до нас за допомогою, в обумовлені терміни одержують якісну роботу, яка відповідає всім вимогам бізнес-шкіл.

 

Магістерська дисертація

 

Магістерська дисертація – це атестаційна робота. На підставі своєї авторської розробки або авторських узагальнень студент вирішує завдання, які мають важливе значення в галузі дослідження, якій присвячено цю роботу. У роботі обов'язково має міститися наукова новизна.

 

Кандидатська дисертація

 

Фундаментальною та об'ємною роботою вважається кандидатська дисертація. Так, вона вимагає тривалої підготовки, а також глибокого підходу та великої дослідницької частини. Не треба забувати і про ємні висновки, які повинен написати студент. Кандидатська дисертація має суворі вимоги щодо оформлення, а також формату роботи.

 

Відповіді на квитки до іспиту

 

Відповіді на квитки до іспиту – це відповіді на екзаменаційні квитки. Найчастіше відповіді складаються на основі декількох джерел. Замовити відповіді – чудова можливість отримати додатковий час для підготовки до іспиту.

 

Дипломна робота

Вартість:

від 3800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Курсова робота

Вартість:

від 800 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Магістерська робота

Вартість:

від 4200 грн.

Термін виконання:

1-20 днів

Реферат

Вартість:

від 350 грн.

Термін виконання:

1-5 днів

Дізнайся вартість своєї роботи

arrow&v

Відправивши заявку ви нічого не втрачаєте, ви втрачаєте не надіславши її;)

Умови співпраці

Заявка

Заповнюєте Онлайн Заявку. 
Узгоджуєте з менеджером всі деталі замовлення

Передоплата

Сплачуєте передоплату 50%
Автор одразу розпочинає виконання замовлення

Готовність

Після виконання замовлення - 
надсилаємо скріншоти сторінок та перевірки на унікальність

Отримання

Після сплати залишку - відправляємо замовлення у повному обсязі на Email

Защитила дипломную на отлично СПАСИБО

Марина

хорошая контора, заказывали диплом, хотим еще заказать, жаль, дозвониться им сложно

Алекс

Заказывал работу заблаговременно. Носил руководителю по частям - все писали в срок и правили согласно замечаний. Несколько моментов было по списку литературы, но не критично - оценка высокая, защиту прошел Спасибо”

Павел

Заказывал дипломный проект. Остался очень доволен качеством выполненной работы, а так же приятно удивила цена, за такую цену нигде нет ничего качественнее. Смотрел на других сайтах так там цены просто космические. Спасибо.

Руслан